fbpx
Mám zájem

INVESTOR PROJEKTU

SALUTEM FUND SICAV, a. s.

SALUTEM FUND SICAV, a.s., je realitní investiční fond obchodovaný na Burze cenných papírů Praha, podléhá dozoru České národní banky. Fond vlastní a pronajímá rezidenční nemovitosti a výnosové komerční areály, investuje i do developerských projektů, jedním z nich je Údolí Rejhotice.
Spoluzakladatelem fondu je Jaroslav Ton, rodák z Velkých Losin, který se věnuje zhodnocování nemovitostí od roku 2008.

VYBAVENÍ

Moderní byty
v zrekonstruované prvorepublikové vile


Všechny jednotky se nachází v zrekonstruované prvorepublikové vile ze třicátých let. Interiéry jsou navrženy v dokonalém souladu s horským prostředím. V budově je rezidentům k dispozici lyžárna a úschovna kol včetně možnosti nabíjení elektrokol. U bytového domu je dětské hřiště, prostor pro grilování a posezení s přáteli. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací místo.

Loučná nad Desnou se v současnosti rychle rozvíjí. Potenciál této oblasti je obrovský. Náš investiční záměr je rozsáhlý a pevně věříme, že přestavbou bývalých průmyslových objektů vrátíme obci původní ráz horské obce.

DALŠÍ ETAPA

Dva areály,
kterým vracíme život


Horní areál
Dokončením hlavního bytového domu naše plány na revitalizaci území v Rejhoticích nekončí. Plánujeme navázat druhou etapou, která se zaměří na tzv. horní areál bývalých továren.

Začneme rekonstrukcí bývalé vrátnice, ze které vzniknou tři bytové jednotky, samozřejmě s nezbytnými parkovacími místy a prostorem na posezení a grilování. Další dva rodinné domy, každý se dvěma byty, postavíme za hlavním bytovým domem. Myslíme i na volnočasové vyžití obyvatel: chystáme pro ně saunovací kabiny, pro děti pak hřiště. Parková zeleň podél řeky bude lákat k procházkám a podtrhne udržitelnost projektu. K té se přihlásíme i obnovou malé vodní elektrárny, která by měla pokrýt část spotřeby energie v areálu.

Spodní areál
Nedaleko hlavního bytového domu vlastníme v Loučné nad Desnou další pozemky s ruinami starých továren, které se chystáme přeměnit na příjemný areál pro trávení volného času. Nejen pro nové majitele našich bytů, ale i pro místní obyvatele a turisty.
Do jedné z budov plánujeme umístit dětské zábavní centrum s nejrůznějšími atrakcemi a herními prvky. Celým rodinám bude určené wellness & beauty centrum, které obsáhne různé typy saun, ochlazovací bazén, pod jednou střechou i kadeřnický a kosmetický salon. Nezbytnou součástí pro občerstvení návštěvníků bude útulná kavárna a bistro, také prodejna regionálních potravin a produktů.

18.08.2023

Z městského ruchu do přírody: Moderní bydlení v srdci Jeseníků

Detail článku

13.04.2023

Rozhovor s Jaroslavem Tonem

Detail článku