fbpx
Mám zájem

JIŽ PROBĚHLO

Setkání s občany a den otevřených dveří

28. 2. 2024

Při této příležitosti jsme oficiálně představili dokončené byty Ulrichovy vily v I. fázi projektu a také další záměry s areály Údolí Rejhotice. Prohlídky bytových jednotek s občany, partnery i klienty probíhaly za přítomnosti našich kolegů.

V místním Skleníku pak měli občané možnost zapojit se do diskuze a předložit tak své nápady, či obavy. Toto již druhé setkání probíhalo ve spolupráci s obchodními partnery Swiss Life Peoplecar.eu.

MEDIA

Televizní reportáž z Údolí Rejhotice

Televizní reportáž z Loučné nad Desnou, která vznikla 28. února 2024 během dne otevřených dveří a setkání s občany.

Poslechněte si rozhovor s panem Tonem, spoluzakladatelem SALUTEM FUND SICAV, a.s., starostkou obce paní Petrou Harazímovou a taky architektkou paní Janou Richtrovou, která se s námi podílela na rekonstrukci Ulrichovy vily a ve spolupráci s ní pokračujeme i nadále.

A jak to bude dál?

Průběh rekonstrukce

Březen 2024

Finální fasáda je z velké části dokončena, sundáváme lešení a budeme dávat venkovní prosklené výtahy.

Únor 2024

Ladíme poslední detaily na bytech, společný prostory dokončujeme. S finální fasádou čekáme na lepší počasí.

Leden 2024

Koncem roku 2024 jsme začali dokončovat podkrovní byty a během ledna je plánujeme dokončit.

Prosinec 2023

Postupně začínáme vybavovat byty pro jejich nové vlastníky.

Listopad 2023

Byty v 1. a 2. nadzemním podlaží jsou dokončeny. Celá budova je zateplená a začíná se pracovat na finální fasádě.

Říjen 2023

Září 2023

Září je měsícem dokončovacích prací v bytech v 1. a 2. nadzemním podlaží. Ovšem pokračujeme se i na podkrovních bytech, budeme postupně přidávat další fotografie, ať můžete sledovat změny a pokroky na stavbě.

Srpen 2023

Byty v 1. a 2. podlaží dokončujeme. Koupelny jsou obložené a instalujeme sanitu. Podlahy máme položené v šesti bytech a v následujícím týdnu budeme pokládat v dalších. Kuchyně máme kompletní ve čtyřech bytových jednotkách, do dalších bytů je budeme ještě během srpna instalovat. Postupně osazujeme interiérové dveře. Byty začneme uklízet a připravovat pro nové vlastníky.

Červenec 2023

V červenci pokračovaly práce na dodělání střechy a začalo se zateplovat. Na okna jsme začali instalovat předokenní elektrické žaluzie. Přijeli páni přes výtahy a postavili šachty na oba venkovní prosklené výtahy. V bytech, které jsou v 1. a 2. podlaží, jsme začali malovat. V podkroví jsme stavěli nové příčky a tahali elektřinu.

Červen 2023

V červnu byly zdemolovány okolní budovy, které byly v havarijním stavu a hrozilo, že spadnou samovolně. A tak jsme mohli začít pracovat na tom, aby i okolí bytového domu bylo hezké a odpovídající horské obci. Začala se pokládat krytina na střechu.  Začalo se s výstavbou podkroví – udělaly se odpady, voda, začala se tahat elektřina. V nižších patrech pracovali především sádrokartonáři.